Kierowców czekają kolejne utrudnienia związane z modernizacją kanalizacji sanitarnej na Sołaczu.
Prace prowadzone będą na ul. Nad Wierzbakiem pomiędzy ulicami Małopolską i al. Wielkopolską. Rozpoczęcie planowane jest na poniedziałek 6 października.
W I etapie, który potrwa około 3 tygodni, zamknięty dla samochodów zostanie zewnętrzny pas w kierunku ul. Kościelnej. Przystanek autobusowy zostanie przeniesiony w ul. Nad Wierzbakiem (od strony Parku Sołackiego) w stronę ul. Kościelnej.
W kolejnym etapie, który potrwa około tygodnia odtwarzana będzie pomiędzy ulicami Małopolską i Al. Wielkopolską. Nie będzie przejazdu w kierunku ul. Wojska Polskiego i Urbanowskiej. Będą natomiast przejezdne pasy w kierunku ul. Kościelnej i al. Wielkopolskiej.
Prace, a zatem i utrudnienia, zakończą się w piątek 31 października.




![Sad nad Marzanna 21.03.1989 [Krzysztof Lesiewicz] (10) Foto: Krzysztof Lesiewicz Sad nad Marzanna 21.03.1989 [Krzysztof Lesiewicz] (10) Foto: Krzysztof Lesiewicz](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2020/03/82DIMk-313x168.jpg)










Dodaj komentarz