Malta

Złodzieje samochodu – kto ich rozpoznaje?

Złodzieje samochodu - kto ich rozpoznaje?  Foto:

Dwóch mężczyzn, którzy ukradli samochód osobowy na poznańskiej Malcie, poszukuje Policja. Choć do zdarzenia doszło kilka miesięcy temu i znane są wizerunki złodziei, do dzisiaj nie udało się ustalić kim są.

Do kradzieży audi a4 doszło przy ul. Termalnej w Poznaniu w środę 12 lipca – informuje mł. asp. Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – kamery monitoringu zarejestrowały mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem.

Sprawą kradzieży tego samochodu z okolic Term Maltańskich zajmują się policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto. Choć do całego zdarzenia doszło podczas wakacji, dopiero teraz zdecydowali się oni na ujawnienie zapisu monitoringu, na którym widać złodziei.

Osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami osobiście od poniedziałku do piątku między 8:00 a 14:00 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub dzwoniąc pod całodobowy numer alarmowy 997 – apeluje Patrycja Banaszak – zapewniamy anonimowość!

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz