Malta Nowe Miasto POZnań

Rusza lodowisko ma Malcie. Jakie ceny biletów?

Lodowisko Malta  Foto: POSiR

Od soboty 10 listopada miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z lodowiska nad jeziorem Maltańskim. Tradycyjnie lodowisko stanęło w okolicach startu Toru Regatowego Malta przy ul. Jana Pawła II.

Sobotnie ślizgawki rozpoczną się już o godzinie 8.00, a wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą lodowisko nad Maltą mogą liczyć na 50-procentowy rabat na bilet wstępu oraz wszystkie usługi świadczone na obiekcie. Już w pierwszym dniu funkcjonowania lodowiska o godz. 19.00 rozpocznie się również Ice Party – impreza z muzyką, o którą zadba profesjonalny didżej. Ice Party będą się odbywały w każdy piątek i sobotę.

Lodowisko będzie czynne codziennie. Od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00-22:00, a w piątki i soboty w godzinach 8:00-23:00.

Ceny biletów w dni powszednie w godzinach 8:00-15:30 to 4 zł (ulgowy) i 6 zł (normalny), a od godziny 16:00 – 6 zł (ulgowy) i 9 zł (normalny). W soboty, niedziele i święta przez cały dzień bilety kosztują 8 zł (ulgowy) i 11 zł (normalny). Podane ceny obejmują 60 minut jazdy na łyżwach. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu: łyżew, kasków i pingwinów do nauki jazdy.

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz