Stare Miasto

ZKZL organizuje internetową aukcję najmu lokali użytkowych

Lokale ZKZL  Foto: materiały informacyjne ZKZL

21 kwietnia rozpocznie się kolejna aukcja najmu lokali użytkowych organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Do wylicytowania będzie 17 lokali użytkowych.

Kilka tygodni temu Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizował aukcję najmu ostatnich wolnych lokali użytkowych w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt. Teraz, widząc duże zainteresowanie aukcją spółka postanowiła przekazać kolejne lokale do licytacji.

Przedmiotem aukcji będzie aż 17 lokali użytkowych. Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 12 metrów kwadratowych, a największy 105 metrów kwadratowych. Szeroka oferta powinna ułatwić przedsiębiorcom dopasowanie lokalu do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem możliwości finansowych.

Podczas kwietniowej aukcji najemcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Półwiejskiej, ul. Ratajczaka czy na Placu Cyryla Ratajskiego.

Aukcja rozpocznie się 21 kwietnia o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 20 kwietnia 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że wszystkie lokale można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.aukcjelokali.pl

Użyte w artykule zdjęcia: materiały informacyjne ZKZL

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz