BizNews

Zawodowy debiut z sukcesem

absolwentka  Foto: sxc

absolwentka Foto: sxcZapraszamy absolwentów szkół wyższych na spotkanie informacyjne Młodzi na rynku pracy, czyli jak zadebiutować z sukcesem. Będzie ono poświęcone rozpoczęciu kariery zawodowej.

Spotkanie przeznaczone jest dla absolwentów szkół wyższych i studentów, którzy zastanawiają się, jakie są oczekiwania pracodawców względem nowych pracowników i stażystów, jak zaplanować swoją karierę zawodową – wyjaśniają organizatorzy – uczestnicy dowiedzą się między innymi gdzie i jak poszukiwać pierwszych doświadczeń zawodowych, oraz co zrobić, aby stać się bardziej widocznym dla rekruterów.

Będzie także można poznać sposoby konstruowania atrakcyjnego dla pracodawcy CV oraz najważniejsze aspekty właściwej prezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Spotkanie Młodzi na rynku pracy, czyli jak zadebiutować z sukcesem odbędzie się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37 (sala 55) w poniedziałek 9 grudnia. Rozpocznie się o godzinie 10:00 i zakończy około 13:00. Można się na nie zapisać dzwoniąc pod numer telefonu 61 846 38 54.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz