Sport

Zawisza rozgromiona, czyżby wiatr przemian?

Trener Lecha Poznań - Maciej Skorża  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Na ten mecz można by spojrzeć w kategoriach rozprawienia się z przeszłością przez poznaniaków. Jednak patrząc na tabelę już tak różowo nie jest, bo Lech pewnie pokonał Zawieszę, która jest ostatnia w tabeli. Z drugiej strony, dzisiejsza postawa zawodników Kolejorza daje nadzieję na przyszłość.

Hokejowy wynik (6:2) sobotniego spotkania jest zwycięstwem jakiego potrzebowali zawodnicy z Kolejorza. Jest to także wyjątkowo udany debiut Maciej Skorży w roli szkoleniowca przed poznańską publicznością.

“W naszej szatni jest ogromna radość. Odnieśliśmy długo wyczekiwane zwycięstwo i mam nadzieję, że to początek czegoś nowego i ciekawego. Nie możemy jednak zmarnować tego zwycięstwa, czeka nas ciężka praca” – powiedział Maciej Skorża po meczu, dodając “Po bardzo dobrym początku meczu, gdy do dobrej gry dołożyliśmy skuteczność, przyszedł moment dekoncentracji, który nie miał prawa się zdarzyć, w którym Zawisza strzelił dwa gole i doprowadził do wyrównania. To spory minus meczu, który jednak chcę wykorzystać pozytywnie. Cieszę się, że drużyna nie straciła wiary, podniosła głowy i szybko zareagowała. Parliśmy do przodu, a potem bardzo pomogła nam sytuacja z faulem w polu karnym” – mówił trener Lecha Poznań.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz