Pobiedziska

Zakażenia w Urzędzie Gminy Pobiedziska – będzie zamknięty

Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska  Foto: Google Street View

Zakażenie kornawirusem potwierdzono u 15% pracowników Urzędu Miasta i Gminy  w Pobiedziskach. Zdecydowano o jego zamknięciu od poniedziałku.

Badania laboratoryjne dały pozytywny wynik u 15% pracowników Urzędu. To stan na piątek 6 listopada. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu zarekomendował w związku z tym zamknięcie Urzędu Miasta i Gminy  w Pobiedziskach od 9 listopada do 16 listopada włącznie. 

Z uwagi na możliwy kontakt z osobą chorą na COVID-19 część pracowników Urzędu  została objęta kwarantanną, a pozostali zostali skierowani na pracę zdalną – informują przedstawiciele Gminy – zamknięcie budynku Urzędu pozwoli na przerwanie łańcucha epidemicznego.

Sprawy związane z rejestracją aktów urodzeń, małżeństw i zgonów została przeniesiona do Urzędu Gminy Łubowo. Nieczynna będzie również kasa w urzędzie. Wszelkie płatności należy dokonywać przelewem na konto Gminy Pobiedziska lub konto bankowe wskazane na decyzjach podatkowych. Funkcjonować będzie skrzynka e-puap – Skrzynka e-PUAP/Pobiedziska/skrytka.

Użyte w artykule zdjęcia: Google Street View

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz