POZnań

Zaginęła niepełnosprawna Magdalena!

Zaginęła Magdalena!  Foto:

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Magdaleny Pawlak. Kobieta zaginęła w poniedziałek rano przy ulicy Pamiątkowej, podczas podróży bimbą z grupą osób niepełnosprawnych.

Kobieta w dniu dzisiejszym około godziny 9:00 wraz z grupą osób niepełnosprawnych wsiadła do tramwaju linii nr 29 przy ul Pamiątkowej – informuje mł. asp. Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – gdy tramwaj zatrzymał się przy ul. Strzeleckiej grupa osób wysiadła z tramwaju, a 35-latka pojechała dalej.

Do tej pory udało się ustalić, że zaginiona mogła wysiąść z tramwaju na terenie Starego Miasta przy ul. Gwarnej lub Św. Marcin.

Magdalena Nowak ma 35 lat, 160 cm wzrostu jest tęgiej budowy ciała. Ubrana była w turkusową kurtkę. Miała przy sobie plecak ciemnego koloru z przyczepioną maskotką truskawką. Kobieta nosi okulary korekcyjne ichoruje na albinizm.

Z uwagi na niepełnosprawność 35-latki, kontakt może być z nią utrudniony – dodaje Patrycja Banaszak.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami pod całodobowymi numerami telefonów 61 84 124 11/12 lub numerem alarmowym 997.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz