Murowana Goślina

Zaginął nastolatek z Łopuchowa – ODNALEZIONY!

Zaginął nastolatek z Łopuchowa  Foto:

Trwają poszukiwania zaginionego nastolatka, mieszkańca Łopuchowa w gminie Murowana Goślina. Chłopiec wyszedł z domu zabierając sprzęt biwakowy.

Aktualizacja: Chłopiec jest cały i zdrowy, przed chwilą po sygnale od świadków policjanci znaleźli go w sklepie w Kiszkowie – poinformował Andrzej Borowiak z wielkopolskiej Policji w czwartek kilka minut po 9:00 – przypomnę że trzynastolatek zaginął wczoraj w Murowanej Goślinie.

Zaginiony to 13-letni Mateusz Widerski, uczeń VIII klasy. Ostatni raz widziano go w w sklepie w Łopuchowie w środę około godziny 10:00. Policjanci poszukują chłopca w trybie alarmowym.

Jeśli macie jakiekolwiek informacje o przebywaniu Mateusza, bądź wiecie gdzie może być, kontaktujcie się z nami pod numerem 112 – apelują policjanci – noce są chłodne, pogoda jesienno-zimowa, im szybciej go znajdziemy tym lepiej.

Tymczasem na facebooku pojawiają się niepotwierdzone oficjalnie informacje o poszukiwanym Mateuszu. Osoby, które go znają twierdzą, że był w drodze do szkoły o 8: 00 w Łopuchowie, do szkoły jednak nie dotarł. Miał być widziany o 9:00 na boisku w Łopuchowie.

Znaleźliśmy właśnie pod wiatą w Łopuchowie Jego latarkę, która podłączona jest do ładowania! – napisała Nisia w środę wieczorem.

Ktoś inny informuje, że widział chłopca w Dąbrówce Kościelnej o 12:40, kolejna osoba widziała go w sklepie w Kiszkowie o 15:30.

AKTUALIZACJA (9:20):

 

Użyte w artykule zdjęcia: facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz