Aglomeracja

Zabawa dla łowców przygód

Paszport podróżnika - plakat  Foto: Paszport podróżnika - plakat

Paszport podróżnika - plakat Foto: Paszport podróżnika - plakatMamy kolejną świetną propozycję dla tych, którzy szukają atrakcji turystycznych i przy okazji chcą wziąc udział w naszej zabawie, która dotyczy „Paszportu Podróżnika”.

Odwiedzając miejsca w Powiecie Poznańskim, które wchodzą w skład produktu turystycznego „Śladami Podróżników dookoła Poznania”, przeniesiecie się w najodleglejsze zakątki świata i poznacie ich wyjątkowość. Wszystko to za sprawą związanych z tymi miejscami postaciami: Arkadego Fiedlera, hrabiego Edwarda Raczyńskiego, hrabiego Władysława Zamoyskiego, o. Mariana Żelazka SVD.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie, która może być także świetną przygodą. Jeśli będziecie w Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera w Puszczykowie, Zamku w Kórniku, Pałacu w Rogalinie, Zgromadzeniu Słowa Bożego u Księży Werbistów w Chludowie, czy w Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim w Uzarzewie poproście o „Paszport Podróżnika”.

Odwiedzając kolejne atrakcyjne miejsca o których piszemy w „Paszporcie Podróżnika” zbierzcie pieczątki. Kompletnie ostemplowany paszport przyślijcie do nas na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań.

Każdemu zdobywcy wszystkich pieczątek, wyślemy upominek z logo Powiatu Poznańskiego. Zatem do dzieła!

Paszport podróżnika Foto: Paszport podróżnika

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz