Aglomeracja DLA STUDENTA

Zabawa dla łowców przygód

Paszport podróżnika  Foto:

Mamy kolejną świetną propozycję dla tych, którzy szukają atrakcji turystycznych i przy okazji chcą wziąć udział w naszej zabawie, która dotyczy „Paszportu Podróżnika”.

Paszport podróżnikaOdwiedzając miejsca w Powiecie Poznańskim, które wchodzą w skład produktu turystycznego „Śladami Podróżników dookoła Poznania”, przeniesiecie się w najodleglejsze zakątki świata i poznacie ich wyjątkowość. Wszystko to za sprawą związanych z tymi miejscami postaciami: Arkadego Fiedlera, hrabiego Edwarda Raczyńskiego, hrabiego Władysława Zamoyskiego, o. Mariana Żelazka SVD.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie, która może być także świetną przygodą. W jednym z poniższych miejsc: Muzeum – Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera w Puszczykowie, Zamek w Kórniku, Pałac w Rogalinie, Zgromadzenie Słowa Bożego – Księża Werbiści w Chludowie, Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie w Uzarzewie poproście o „Paszport Podróżnika”. Następnie w każdym z pięciu miejsc, o których piszemy w „Paszporcie Podróżnika” zbierzcie pieczątki. Kompletnie ostemplowany paszport przyślijcie do nas na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań. Każdemu zdobywcy wszystkich pieczątek, wyślemy upominek z logo Powiatu Poznańskiego. Zatem do dzieła.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz