Aglomeracja

Śniadanie w Barcelonie, obiad w Oslo a kolacja pod Coloseum.

Samolot RyanAir - Panorama  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Od 30 października w czwartki i niedziele, będziemy mogli polecieć do Barcelony, lądując na głównym lotnisku El Prat. Ryanair obsługujący połączenie do Katalonii zapewnia też połączenie z pobliska Gironą.

Natomiast 1 listopada zostaną zainaugurowane dwie kolejne nowości tej linii lotniczej: Oslo Rygge (loty we wtorki i piątki) oraz Rzym Ciampino (loty we wtorki i soboty).

Również od najbliższego wtorku operowanie na Ławicy rozpocznie nowy niskobudżetowy przewoźnik – Norwegian, oferujący przeloty do Oslo Gardermoen. Norwegian Air Shuttle ASA to druga co do wielkości linia lotnicza w Skandynawii. Rejsy z Poznania odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty, zgodnie z następującym rozkładem: wylot z POZ o 12:10, przylot do OSL o 13:45, wylot z OSL o 10:00, przylot do POZ o 11:40

Siatka Portu Lotniczego Poznań-Ławica obejmuje obecnie 26 połączeń regularnych. Kierunki czarterowe w sezonie zimowym to Egipt (Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa el Alam) oraz Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Teneryfa). Od 3 grudnia br. rozpoczyna się akcja „Samolotem na narty z Poznania” – pakietowe przeloty do ośrodków zimowych w Andorze.

Samolot RyanAir - Panorama Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz