Wilda

Wystartowała Madalina

Otwarcie Madaliny  Foto: Ewelina Jaśkowiak

Nowy sezon “Lata na Madalinie” właśnie się rozpoczął. Co weekend czekać będzie moc bezpłatnych atrakcji dla dużych i małych.

Juz teraz nie da się tego wymienić jednym tchem. Tor skimboardowy, trampoliny, stół do ping-ponga, plaża, leżaki, parasole, strefa malucha z piaskownicą, basenem z piłeczkami, bujakami, kawiarenka i ogólnodostępny grill, na którym każdy będzie mógł przyrządzić sobie ulubione grillowe rarytasy, zajęcia rozwojowe dla najmłodszych: taneczno-muzyczne, sensoryczne, językowe, zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych: ruchowe, plastyczne, językowe, zajęcia dla starszych: warsztaty rękodzielnicze, zajęcia sportowe, spotkania z ciekawymi gośćmi i ekspertami w wielu interesujących dziedzinach, samoobrona, kurs języka migowego, strzelnice, koncerty, spektakle, animacje i aktywności integrujące dla całych rodzin, np.: rodzinne disco, kącik czytelniczy.

Co weekend także inny motyw przewodni spod znaku sztuki, sportu i zdrowia oraz podróży, a wraz z nim wiele dodatkowych atrakcji tematycznych. Akcja „Lato na Madalinie 2016” potrwa do 4 września.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz