Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na autostradzie A2 około 7:00.
Osobowe audi wbiło się dosłownie w naczepę ciężarówki. Do tego bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w pobliżu węzła Luboń na 162 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka.
W rejonie tego zdarzenia ruch samochodów jest utrudniony. Zablokowany jest prawy pas i tworzy się korek.
AKTUALIZACJA (8:30) – prawy pas został odblokowany i sytuacja zaczyna wracać do normy.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz