Aglomeracja

Wpadł w skradzionym aucie

Dodge Ram  Foto: KMP

Dodge Ram Foto: KMPPolicjanci Wydziału Zabezpieczenia Miasta Poznania Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu dodge ram. Podejrzany został zatrzymany po policyjnym pościgu. Samochód warty blisko 40 tysięcy złotych powrócił do właściciela. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

W jednej z podpoznańskich miejscowości złodziej ukradł samochód dodge ram. Właściciel zauważył moment kradzieży. Natychmiast o wszystkim poinformował Policję. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia bardzo szybko namierzyli sprawcę kradzieży. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Mężczyzna początkowo uciekał przed policjantami samochodem. Kiedy jednak pojazd uległ awarii ucieczkę kontynuował pieszo. Policjanci szybko zatrzymali podejrzanego.

Okazał się nim 37-letni mieszkaniec Poznania. Znany dobrze Policji odpowie teraz za swój czyn przed Sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec niego dozór policyjny.

Auto wróciło do swojego właściciela.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz