POZnań

WOŚP 2019. Specjalne serduszka od Golden Retrieverów

40 psów rasy Golden Retriever będzie kwestować w Poznaniu  Foto:

W niedzielę, 13. stycznia 2019 roku, na ulice Poznania wyjdą nietypowi wolontariusze – 40 psów rasy Golden Retriever. W towarzystwie opiekunów będą wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas 27. Finału. W tym roku każdy, kto wrzuci datki otrzyma dodatkowo unikatowe serduszko WOŚP!

Poznańska kwesta Goldenów jest jednak największa i najpopularniejsza w kraju. W samym Poznaniu to jedna z największych atrakcji WOŚP, wpisana na stałe w jej harmonogram. Rasa Golden Retriever z uwagi na przyjazne usposobienie oraz doskonały kontakt z dziećmi, cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, ale także seniorów.

Goldeny będą w tym roku w trzech miejscach jednocześnie. Od rana do wieczora na ul. Św. Marcin na wysokości wieży CH Zamek oraz w CH King Cross Marcelin. O godzinie 12.00 pojawią się na Starym Rynku przy Ratuszu, gdzie odbędzie się prezentacja części psów oraz aktywny pokaz posłuszeństwa, który co roku gromadzi kilkusetosobową publiczność!

Zapraszamy wszystkich do naszych psów! Każdy będzie mógł zrobić sobie z psiakiem zdjęcie, pogłaskać zwierzęta, dać smakołyka. Mamy przygotowane też niespodzianki i słodkości. Przy okazji będziemy prowadzić akcję edukacyjną o obowiązkach związanych z wychowaniem psa – informuje Szymon Kapela koordynator przedsięwzięcia.

Użyte w artykule zdjęcia: PhotoDuet

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz