Wisła pokonała Wojskowych

Grunwald Poznań - Wisła Płock 22:25 - Poznań 25.02.2017 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Grunwald Poznań - Wisła Płock 22:25 - Poznań 25.02.2017 r.

Szczypiornistom Grunwaldu Poznań nie udało się odrobić straty punktowej do Wisły Płock. Poznaniacy przegrali mecz z rezerwami 22-25 (11-12).

Straciliśmy bardzo ważne punkty. Nie radziliśmy sobie w ataku marnując wiele dogodnych sytuacji. W drugiej części spotkania nadal nie potrafiliśmy uporządkować gry, popełniane błędy techniczne nieskuteczne rzuty, duża nerwowość nie pozwoliły nam na odniesienie bardzo ważnego zwycięstwa, którego szukać będziemy w następnym meczu ligowym – dodał kierownik. – mówił Krzysztof Brzeziński, kierownik sekcji.

W 15 minucie gospodarze przegrywali już 3:8. Zmiana ustawienia wprowadzona przez trenera Rafała Walczaka dała dobre efekty i tuż przed przerwą poznaniacy doprowadzili do remisu 11-11, jednak proste błędy w ostatniej minucie pozwoliły nafciarzom wygrać pierwszą część spotkania 12-11. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Wojskowi w wielu aspektach gry zawodzili i nie potrafili grać skutecznie.

Grunwald Poznań – Orlen Wisła Płock 22:25 (11:12)