POZnań

Wietrzenie garderoby na Madalinie

Otwarcie Madaliny  Foto: Ewelina Jaśkowiak

Jeśli macie w swojej szafie dużo niepotrzebnych rzeczy, to możecie skorzystać z okazji pozbyć się ich na pierwszej akcji wietrzenia garderoby na Madalinie.
Dzieci powyrastały, zmienił nam się gust lub rozmiar, a może są jakieś nietrafione prezenty, które zawadzają. Wakacje to dobry czas na porządki – zachęcają organizatorzy.

Zapraszamy na pierwsze wietrzenie garderoby na Madalinie, czyli mini targ ciuchów, ciuszków, może też zabawek. Każdy może wziąć w nim udział – zachęcają organizatorzy. Będzie można oddać, sprzedać, kupić lub wymienić rzeczy, które pojawią się w tym dniu na Madalina, czyli w dawnej zajezdni tramwajowej na Wildzie.

W czasie trwania tego mini targu prowadzone będą zajęcia i animacje dla dzieci i dorosłych. Będzie m.in. przedstwienie teatralne, rodzinna zumba, joga… cały czas do dyspozycji gości trampoliny i tor wodny – zatem można spędzić popołudnie przyjemnie i pożytecznie zarazem.

Przy okazji swoją akcję przeprowadzą CISZA i Sprytne Gąsienice – harcerze i zuchy będą sprzedawać koszule w różnych rozmiarach i kolorach, aby za uzbierane w ten sposób pieniądze kupić następnie koszule mundurowe.

Organizator zapewnia namioty pod którymi będzie można się rozłożyć i kilka stołów, ale mile widziane także własne wieszaki i stoły, koce – wszystko to, na czym chcielibyście prezentować swoje rzeczy. Mile widziane wstępne zgłoszenia/zapowiedzi chęci udziału w wydarzeniu (od “wietrzących garderoby”) na maila latonamadalinie@wp.pl

Co do opłaty, to zasady są proste. Jak wszystko na Madalinie, także to wydarzenie jest bezpłatne. Brak opłaty w złotówkach i innych walutach.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz