K U L T U R A

Wielki koncert musicalowy w Poznaniu!

Ale Musicale  Foto: Teatr Muzyczny Roma / Paweł Perz

Ale Musicale Foto: Teatr Muzyczny Roma / Paweł PerzDawno chyba nie było można zobaczyć w Poznaniu dobrego musicalu. Ta wciąż popularna forma teatralna zawita jednak do naszego miasta i to w bardzo atrakcyjnej formie. Podczas jednego koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje z najbardziej popularnych musicali wszech czasów. Będziemy mieli na to wydarzenia zaproszenia!

Teatr Muzyczny Roma rusza w trasę z tytułem „Ale musicale”. Poznań jest pierwszym miastem po Warszawie, w którym będzie można zobaczyć ten niezwykły koncert.

To świetna okazja dla wszystkich wielbicieli musicali, którzy nie mieli okazji zobaczyć tego spektaklu na deskach stołecznego teatru.

„Ale Musicale” zachwycają, zadziwiają, śmieszą i straszą, tu nie ma miejsca na nudę – mówi Ewa Bujak firmy Sollus Entertainment, która jest organizatorem trasy koncertowej – nic dziwnego, że w Warszawie, od dnia premiery, spektakl ten obejrzało już ponad 21.000 osób, teraz czas na podróż po Polsce.

Koncert „Ale Musicale” jest świetną okazją, by bez pakowania walizek odbyć muzyczną podróż po największych scenach musicalowych świata. Zacznie się ona na Broadwayu, a zakończy na West Endzie. Obok takich tytułów jak “Taniec Wampirów”, “Les Miserables” czy “Upiór w operze” będzie można usłyszeć również coś z Disneya i Gershwina. Będzie wesoło („Producenci” – świetna Ulla czyli Barbara Kurdej – Szatan) i strasznie („Jekyll i Hyde”). Ale będzie też… bardzo, bardzo aktualnie. A aktualnie to dziś… przede wszystkim – „Newsies” i „Księga Mormona”.

Spektakl w reżyserii Sebastiana Gonciarza ujmuje różnorodnością. Począwszy od minimalistycznych, lecz zachwycających muzycznie partii solowych (Edyta Krzemień „Wyśniłam sen”), będzie można posłuchać romantycznych duetów (Ewa Lachowicz i Rafał Drozd w „Miss Saigon”), zobaczyć straszliwe Wampiry i zjawiskowe Koty. A wszystko to z towarzyszeniem znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza. I z zespołem tanecznym.

Wielki koncert musicalowy Ale Musicale odbędzie się w Sali Ziemi MTP w czwartek 24 kwietnia o godzinie 17:30 i 20:30. Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie bilety.sollus.pl

Będziemy mieli dla Was podwójne zaprosznie, które będą do zdobycia

Ale Musicale Foto: Teatr Muzyczny Roma / Paweł Perz

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz