POZnań

WIELKA POZNAŃSKA BITWA NA ŚNIEŻKI

O godzinie 15:00 rozpoczęła się wielka poznańska bitwa na śnieżki. Na Cytadeli pojawiło się kilkuset poznaniaków. Wszystko rozpoczęło się od przypomnienia zasad zabawy.

Potem w ruch poszły śnieżne kule! Pogoda jest idealna. Na termometrach jest 7 stopni poniżej zera, zatem śnieżki nie będą zbyt mokre, a co za tym idzie bezpieczne. Oto pierwsze zdjęcia z Cytadeli, ale będzie ich znacznie więcej 🙂 Na fotorelację z tej wspaniałej zabawy zapraszamy tutaj

Zabawa rozwija się wspaniale. Wszyscy przybyli na miejsce sami podzieli się na dwie grupy. Dlaczego tu przyszedłem? muszę wyrównać rachunki z córką – powiedział jeden z mężczyzn.

Wiek nie ma znaczenia, bo są na Cytadeli osoby w różnym wieku. Jak się okazuje nie zawsze jest czas, by formować kulki, więc ludzie rzucają się po prostu śniegiem.

O godzinie 15:00 padł komunikat KOŃCZYMY! To oczywiście nie spodobało się uczestnikom zabawy, którzy w tym momencie przypuścili śnieżny atak na ogłaszającego tą smutną informację 😉 wszak dobrej zabawy nigdy dość!

Gdy dostatecznie “dostało się” organizatorowi, kolejnym obiektem ataku stał się wóz satelitarny TVN24. Mimo, że zabawa oficjalnie się zakończyła, kuliki śnieżne latają dalej.

Organizatorzy zapowiadają, że w styczniu zostanie zorganizowana próba bicia rekordu Guinnessa. Musi się na takiej bitwie pojawić ponad 5.000 osób. Damy radę, damy radę – odpowiedzieli okrzykiem uczestnicy zabawy. Chęć uczestnictwa została przypieczętowana ponownym obrzuceniem śnieżkami organizatora.

Wielką Poznańską Bitwę na Śnieżki można uznać za bardzo udaną! Wszystkim dziękujemy! 🙂 Wkrótce pojawi się fotorelacja na stronach portalu lepszyPOZNAN.pl

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz