Zawady

WEEKENDOWE ZMIANY W KOMUNIKACJI NA GŁÓWNEJ

uwaga roboty!Dziś i jutro z powodu prac na ulicy Podwale oraz nowo wybudowanej ulicy Hlonda, swoje trasy zmienią autobusy linii 70, 73, 85 i 237.

Dzisiaj prowadzone będą prace na jezdni zachodniej Autobusy jadące z Dworca Śródka w kierunku ulicy Głównej i dalej w kierunku Koziegłów (70), Janikowa (73) oraz na Dworzec Sobieskiego (85) skierowane zostaną objazdem ulicami Warszawską i św. Michała. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ulicy św. Michała pomiędzy przejazdem kolejowym a ulicą Główną (około 50 m przed skrzyżowaniem). Powrót w kierunku Śródki po stałej trasie tj. ulicami Zawady i św. Wincentego do ulicy Podwale (przejazd ulicą Podwale do ronda Śródka jezdnią wschodnią). Nieczynne będą przystanki: „Zawady” (w obu kierunkach) oraz „Rondo Śródka”, „Koronkarska” i „Studzienna” w kierunku ulicy Głównej.

W nocy z soboty na niedzielę autobusy linii nocnej 237 kursować będą w obu kierunkach objazdem ulicami Warszawską i św. Michała. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowych przystankach zlokalizowanych na ulicy św. Michała pomiędzy przejazdem kolejowym a ulicą Główną (około 50 m przed skrzyżowaniem). Nieczynne będą przystanki: „Zawady”, „Rondo Śródka”, „Koronkarska” i „Studzienna”. Na trasie objazdu autobusy jadąc w stronę Koziegłów będą się zatrzymywać na przystanku „Rondo Śródka” usytuowanym przy kościele św. Jana Jerozolimskiego.

W niedzielę (10.10) prowadzone będą prace na jezdni wschodniej. Autobusy jadące z Dworca Śródka w kierunku ulicy Głównej i dalej w kierunku Koziegłów (70), Janikowa (73) oraz na Dworzec Sobieskiego (85) skierowane zostaną objazdem ulicami Warszawską i św. Michała. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ulicy św. Michała pomiędzy przejazdem kolejowym a ulicą Główną (około 50 m przed skrzyżowaniem). Powrót w kierunku Śródki ulicami Główną i Hlonda do ulicy Podwale. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na ulicy Hlonda po wyjeździe z ulicy Głównej (nowa zatoka) Nieczynne będą przystanki: „Zawady” oraz „Rondo Śródka” (w kierunku ulicy Głównej), „Koronkarska” (w obu kierunkach) oraz „Studzienna” (w kierunku ulicy Głównej).

Okresowe bilety trasowane zachowują swoją ważność na trasach objazdowych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz