Warta Poznań – Kolejarz Stróże 4:0 (1:0)

Warta Poznań - Kolejarz Stróże 0:1 - Poznań 09.10.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Warta Poznań - Kolejarz Stróże 0:1 - Poznań 09.10.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterDziś o 16:00 Warta Poznań rozegra mecz 9. kolejki pierwszej ligii piłki nożnej z Kolejarzem Stróże. Jak dotąd Warta gra w kratkę. Spotkanie z Cracovią, które zakończyło się remisem 2-2 było bardzo dobre, ale już pięć dni później podopieczni trenera Owczarka przegrali z Bogdanką Łęczna 3-1. Kolejarz Stróże ostatnie dwa swoje mecze wygrał. Pytanie czy Zieloni znajdą alternatywę za Piotra Reissa, która mogła by wyjść na przeciw Maciejowi Kowalczykowi, 35-letniemu zawodnikowi gości, który w tym sezonie w ośmiu meczach zdobył już 10 goli.

KS Warta Poznań

4 - 0

Kolejarz Stróże

• 90'+3 Koniec spotkania. Warta wygrała 4:0 z Kolejarzem.
  • 90' Trzy minuty zostały doliczone do tej części spotkania.
  • 89' Aut dla gości na wysokości pola karnego Warty.
  • 85' Grzeszczyk przed szansą! Wchodzi w pole karne ale ma koło siebie dwóch obrońców. Złożył się do strzału ale zderzył się ochraniaczami z jednym z zawodników gości.
  • 80' Magdziarz zatrzymany prze obronę Kolejarza.
  • 78' Warta: Trojanowski za Pawłowskiego
  • 78' Magdziarz faulowany.
  • 75' Kolejny rożny dla gości..
  • 74' Rzut rożny, po wrzutce Grzeszczyk wybijał piłkę z linii bramkowej ratując Wartę przed stratą bramki
  • 70' Warta: Ngamayama za Trochima
  • 68' Kilka prób strzeleckich po stronie Warty ale to w końcu Pawłowski umieszcza piłkę w bramce! Warta prowadzi już 4:0
  • 67' Jakóbowski faulowany tuż przy polu karnym Kolejarza. Do wrzutki szykuje się Magdziarz.
  • 66' Rzut rożny dla gości.
  • 64' Warta: Gajtkowski za Pietrzaka
  • 60' Kolejarz: Michalik za Arłukowicza
  • 56' Grzeszczyk umieścił piłkę w bramce!
  • 55' Warta: Jakóbowski za Bartoszaka
  • 53' Dla Grzegorza Arłukowicza za faul.
  • 54' Trochim z 25 metrów strzelał prosto w kierunku bramki! Forenc próbował bronić ale nie zdołał wyciągąć piłki z prawego rogu bramki.
  • 51' Magdziarz z prawej strony do Bartczaka, który ustawiony na około 10 metrze oddał strzał w kierunku bramki. Forenc dobrze się ustawił i wybił na rożny.
  • 50' Pawłowski prawą stroną boiska podbiegł do linii kończącej boisko i wrzucił w pole karne ale niestety piłka nie doszła do napastnika.
  • 47' Aut dla Zielonych tuż przy linii kończącej boisko.
  • 45' Druga połowa spotkania rozpoczęta.
  • 45' Kobniec pierwszej części spotkania. Warta Poznań prowadzi z kolejarzem Stróże 1:0.
  • 43' Rożny dla Warty.
  • 41' Ciach w polu karnym wykazał się zdolnościam akrobatycznymi strzelając na bramkę gości jednak piłka minęła słupek nie z tego strony...
  • 38' Grzeszczyk podawał do Trochima ten próbował strzelać z lewej nogi ale piłka odbiła się od jednego z obrońców.
  • 37' Marciniak za faul na Gryźlaku.
  • 36' Wrzutka w pole karne, Lis wybiega do piłki ale Bartczak zabiera mu piłkę główkując! Wyglądało to jakby miałbyć gol.
  • 35' Rzut wolny dla gości - 25 metrów do bramki.
  • 34' Kolejarz: Pieczara za Kowalczyka
  • 33' Rzut wolny dla gości, wrzutka w pole karne i dobrze zachowanie Lisa, który wybił piłke po za pole karne.
  • 29' Z poprzedniego rożnego goście wywalczyli jeszcze dwa rzuty rożne dzięki interwencjom Lisa.
  • 29' Kowalczyk przedarł się przez obronę i strzelił w kierunku bramki Lisa. Bramkarz Zielonych z problemami ale wybił na rożny.
  • 25' Pawłowski ponownie przed szansą umieszczenia piłki w bramce jednak Forenc odbił piłkę, która przez chwilę toczyła się wzgłuż linii kończącej boisko.
  • 23' Trochim umieścił piłkę w bramce! 🙂 - wynik 1:0 dla Warty
  • 20' Rzut wolny dla gości - około 20 metrów.
  • 19' Nieudolne próby rozpoczęcia ataku w wykonaniu duetu Grzeszczyk Magdziarz.
  • 16' Warunki do gry są conajmniej ciekawe. Deszcz, wiatr, deszcz, wiatr... i tak można by bez końca wymieniać 😉
  • 10' Magdziarz z około 20 metrów próbował strzelać ale zupełnie niecelnie.
  • 7' Trochim podaje ze środka boiska do Magdziarza wysoką piłkę jednak Magdziarz źle podszedł do piłki i wybił ją na aut.
  • 4' Gospodarze jak na razie próbują przedostać w pole karne gości. Niestety nie udaje im się to i każda próba ataku kończy się tuż przed polem karnym.
  • 0' Rozpoczynamy spotkanie!
  • 15:55 WItamy serdecznie. Przed nami mecz 9. kolejki 1 Ligii piłki nożnej pomiędzy Wartą Poznań a Kolejarzem Stróże.