Warta Poznań – GKS Katowice 2:1

Warta Poznań - GSK Katowice - Stadion Miejski 19.03.2011 r.  Foto: gsm / Paweł Rychter

Dzisiaj o godzinie 14:00 mecz 20. kolejki I ligi, w którym Warta Poznań podejmie GKS Katowice. Warta obecnie znajdująca się na miejscu 15. (w strefie spadkowej) walczy o pozostanie w lidze z GKSem, który póki co jest na miejscu 11. Tuż przed godziną 14 rozpoczniemy dla Państwa relację na żywo ze Stadionu Miejskiego.

KS Warta Poznań

2 - 1

GKS Katowice

• 90'+2 i koniec bardzo ładnego meczu w którym Warta wygrywa z GKSem 2:1! Jest to trzecie z kolei zwycięstwo pozańskiego zespołu! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.
  • 90'+2 i chyba ostatni wolny tego meczy dla gości
  • 90'+2 Bledzewski podporą zespołu pewnie wyszedł z bramki by zatrzymać atak gości
  • 90'+1 kolejny rzut rożny dla gości tym razem dla odmiany z prawej strony ale na szczęście strzał bardzo niecely i bez zagrożenia dla bramki Warty
  • 90' no szczęście w nieszczęściu chciało by się rzec, po strzale gości obrońca Warty główkuje piłkę na rzut rożny ale wglądało to przez chwilę jakby miałbyc gol samobujczy
  • 89' aut dla gości n wysokości pola karnego Warty... ładne wrzucenie piłki w pole karne ale niewzruszonu Bledzewski bardzo łądnie łapie piłkę i przerywa akcję gości
  • 88' kolejna żółta kartka tym razem dla zawodnikia GSKu Sokołowski
  • 87' GOOOOLLLL Warta prowadzi 2:1... troszkę niepewna była to akcja ale jednak Iwanicki autrem gola!
  • 86' Sadołowski otrzymuje zółtą kartkę
  • 85' bardzo łądna akcja gospodarzy, dośrodkownaie w pole karne ale bardzo niecelne
  • 84' kolejna ostatnia zmiana w drużynie Warty, Iwanicki za Zakrzewskiego
  • 83' żółtą kartką ukarany Scherfchen za faul w środku pola
  • 81' ciekawa stytuacja, bramkarz gości Gorczyca broniąc skrzył tak wysoko że strącił Reissa w powietrzu... a kartki za to nie ma
  • 80' szkoda że słońce uciekło juz z murawy bo dopiero teraz widzimy jaki jest na prawdę jej zły stan
  • 79' dużo nerwowości w grze obu drużyn, która przekłada się na dużą ilość niecelnych podań
  • 78' wolny dla Warty w okolicy pola karnego gości
  • kolejna zmiana w szeregach Warty, Ciarkowski schodzi a za niego zagra Łukasz Białożyt
  • 75' Warta ponownie w dziesiątkę, jeden z Warciarzy opatrywany jest za linią autową
  • 73' Ngamayama pięknie podaje do Zakrzewskiego w sam środek pola karnego ten próbuje strzelać ale widać piłka mu nie naszła i mija bramkę... daleko mija bramkę
  • 70' GKS strzela gola i jest 1:1 autorem bramki Tomasz Hołota
  • 69' ta akcja mogła być na prawdę piękna. Bramkarz gości zostawił bramkę bez opieki i na drodze do bramki stało tylko dwóch obrońców... jednak niestety podanie nie wszło tak samo jak akcja
  • zmiana w GKSiePazurkiewicz za Sokołowski
  • 67' rzut rożny dla gości i seria nieskładnych strzałów
  • 66' kartki sypią się dalej, tym razem żółty kartonik zobaczył Marciniak
  • 64' bardzo ładna akcja gości w polu karnym Warty, jednak je jakończenie pozostawiało wiele do życzenia
  • 63' Ciarkowski podaje do Reissa który prostopadle mógłby wejść w pole karne ale ten jednak zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i niestety świece posłana na trybuny
  • 61' faulowany Zakrzewski, stzrał z prawie z rogu karnego oddał Reiss
  • 60' żółta kartka dla Kowalczyka za faul na Ngamayamie
  • 59' Zakrzewski bardzo nieczysto podaje do Reissa i niestety brak gola
  • 59' Warta na spalonym
  • 57' mógłbyć kolejy gol dla Warty jednak niecelne podanie i dobra obrona obrońców zrobiła swoje
  • 56' i pięknie Bledzewski piąstkuje piłkę po za pole karne!
  • 56' rożny dla gości
  • 53' Bledzeski wykazał się właśnie bardzo dobrym wyczuciem i odwagą wygarniając piłkę spod nóg napastkina GKSu
  • 50' rezerwowy zawodnik Warty Wojciechowski ujżał żółty kartonik, nie będąc jeszcze na boisku
  • 47' aut dla Warty na wysokości pola karnego gości
  • 45' w GKSie zmiana Dziecic za Sadowskiego
  • 45' druga połowa spotkania Warta - GKS rozpoczęta, Szacunki mówią że niespełna 20 tyś. kibiców przybyło na stadion.
  • 45'+2 koniec części pierwszej, po której Warta prowadzi 1:0
  • 45'+1 GKS próbuje ale poki co bez skutecznie
  • 44' zółty kartonik dla Sadowskiego za przytrzymywanie przeciwnika
  • 42' pierwsze poważne zagrożenie dla bramki Bledzewskiego
  • 38' trochę zamieszania po dośrodkowaniu ale Ngamayama dochodzi do piłki ale niestety piłka o na pradę niewiele mija słupek nie z tej strony
  • 38' Reis faulowany i wolny dla Warty
  • 34' znowu ekipa medyczna Warty na murawie
  • 33' a kibice nadal śweietnie się bawią na stadninie, właśnie przez stadion przeszła meksykańska fala 🙂
  • 33' i pierwsza poważa akcja bradzeskiego 😉
  • 32' rożny dla Warty, jednak stały fragment gry nie wykożystany
  • 31' kibice Warty są coraz bardziej aktywni i coraz lepiej ich slychać! Oby tak dalej
  • 31' dośrodkowanie, strzał z woleja i piłka daaaleeko od bramki
  • 29' stadion wręcz zawrzał gy Ciarkowski ponownie biegnie z piłką prawą stroną boiska i wbiega w pole karne! jednak stoperzy go dopadli
  • 27' Warta znowu w dziesiątkę nie bardzo wiemy jeszcze co się stało ale wygląda to poważnie
  • 24' GGGOOOLLL!!!! Warta prowadzi 1:0 Ciarkowski nie miał wyjścia będą w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem i umieścił piłkę w bramce!
  • 22' znowu faulujący Szala i tym razem już zapisany przez sędziego na liście z zółtym kartonikiem
  • 21' Gajtkowski do Reisa z lewego rogu pola karnego gości ten podaje ponownie do Gajtkowskiego ale niestety niecelnie i za mocno i wznawia bramkarz gości
  • 19' zawodnicy GKSu chyba zapominają że grają na boisku o niebo lepszym niż to na któym normalnie zwykli grać i niestety co chwilę faulują zawodników Warty... teraz Warta ponownie w dziesiątkę bez Zakrzewskiego
  • 17' akcja ofensywna gości jednak bez większego zagrożenia dla bramki Bledzewskiego i wznowienie od bramki Warty
  • 15' kolejny faulowany zawodnik Warty, teraz zespół przez chwilę w dziesiątkę
  • 13' wolny dla Warty mniej więcej w środku boiska... dośrodkowanie w pole karne piękna główka Ngamayamy w okienko ale niestety niecelnie o dosłownie ułamki centymerów
  • 12' Gajtkowski dośrodkowuje do Reisa!!! ten z woleja lewą nogą strzela! kibice już widzieli piłkę w bramce ale niestety piłka minęła o centrymentry poprzeczkę ale nie z tej strony co byśmy chcieli
  • 10' i Warcianka zatrzymuje atak gości 🙂
  • 8' i znowu Warta przed szansą strzelenia gola po błędach obrony gości
  • 7' piękna akcja Warty która mogła zakończyć się golem, jednak Szala minimalnie szybszy od Zakrzewskiego
  • 7' rzut wolny dla Warty po faulu
  • 5' na boisku na razie nie widać zespołu który by przeważał, obie drużyny na przemian atakują i bronią się przed atakami rywali
  • 4' faulowany stoper Warty i wznowienie przez bramkarza
  • 2' póki co najgłośniejsi kibice to ci, których jest mniej czyli około 150 kibiców GKSu Katowice
  • 1' Warta w natarciu, juz pierwszy rożny za nami a teraz Reksio wykonuje rzut wolny... niestety bez większego zagrożenia dla bramki gości
  • 0' I piłka w grze po rozpoczynającym gwizdku sędziego Siedleckiego!
  • 14:09 zespołu na placu boju, czekamy na pierwszy gwizdek, który tuż po hymnie Warty
  • 14:03 trawa jest zielona, atmosfera na trybunach póki co spokojna, a kibiców ciągle przybywa! Właśnie otrzymaliśmy informację że ze względu na oczekujących jeszcze przed kasami kibiców mecz rozpocznie się z kiluminutowym opóźnieniem.
  • 13:51 Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego na który właśnie trwa przedstawianie drużyn. Wszystko wskazuje na to że mecz Warty może obejrzeć więcej kibiców niż wczorajszy mecz Lecha. Biletów rozdano 17 tyś. a przed kasami (dwiema) są ogromne kolejki.