Aglomeracja

W dwie godziny po świeże tulipany

kołowanie samolotu wizzair  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Z Poznania polecimy do Eindhoven. Nowy kierunek od 20 czerwca uruchamia Wizz Air. Przeloty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

kołowanie samolotu wizzair Foto: lepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterSamolot z poznania wystartuje o godz. 15:35, na holenderskim lotnisku wyląduje po niecałych dwóch godzinach przylot o godz. 17:15. Wylot z Eindhoven natomiast nastąpi o godz. 17:45, przylot do Poznania o godz. 19:20.

Jest to pierwsze bezpośrednie połączenie do Holandii oferowane bezpośrednio z Poznania. Rezerwacji biletów można dokonać na stronie przewoźnika: www.wizzair.com

Położone na południu kraju, na lotnisko w Eindhoven jest drugim co do wielkości portem lotniczym w Holandii (po Schipol w Amsterdamie). Znajduje się 14 kilometrów od centrum miasta.

Liczba kierunków regularnych oferowanych z Poznania przez linię Wizz Air wzrosła do 7. Pozostałe połączenia to: Barcelona El Prat, Doncaster/Sheffield, Londyn Luton, Oslo Torp, Paryż Beauvais oraz Sztokholm Skavsta.

Keukenhof Foto: CC/wikipedia

Keukenhof – ogród i jedna z największych wiosennych atrakcji Holandii, co roku odwiedzana przez setki tysięcy turystów z całego świata.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz