Już po raz VI Poznańscy Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zorganizowali Bieg Papieski. Jest organizowany w ramach corocznych obchodów Dnia Papieskiego.
W tym roku bieg odbywał się pod hasłem “Za dyszkę będziesz miał zadyszkę?” – co oznacza, że opłata wpisowa to 10zł od uczestnika. Całość pieniędzy wspomoże fundusz stypendialny zdolnej młodzieży, z niezamożnych rodzin.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)








































































































































Dodaj komentarz