DLA STUDENTA

V Dni UEP

uniwersytet ekonomiczny w poznaniu  Foto: uniwersytet ekonomiczny w poznaniu

uniwersytet ekonomiczny w poznaniu Foto: uniwersytet ekonomiczny w poznaniuUniwersytet Ekonomiczny świętuje 5 rocznicę przyznania uczelni rangi uniwersyteckiej. Panele z udziałem znanych postaci ze świata biznesu, cykl filmów z ekonomią w tle, wystawa plakatu zaangażowanego ekonomicznie i lodowisko bez ekonomicznych obciążeń – to tylko niektóre propozycje V DNI UEP.

Święto uczelni zaczyna się w środę wernisażem wystawy plakatów „Przyjrzyjmy się ekonomii”. Prace specjalnie na tą uroczystość przygotowali studenci Uniwersytetu Artystycznego. Blisko 30 zaprezentowanych w ten sposób grafik weźmie udział w konkursie o nagrodę – finansową.

Najważniejszym punktem merytorycznym pierwszego dnia będzie panel „Sztuka rozumienia ekonomii w dobie kryzysu”. Do dyskusji o współczesnych zjawisk gospodarczych, które wstrząsają światem i mają wpływ na codzienne życie zaproszeni zostali m.in. członkowie Rady Polityki Pieniężnej i przedstawiciele biznesu. Tego dnia zainaugurowany zostanie również, przygotowany wspólnie z CK Zamek, cykl filmowy „Kino ekonomicznego niepokoju”.

Podczas drugiego dnia akademickiego święta zaplanowano dyskusję „Ekonomista przyszłości – sztuka kształcenia”. Podsumowaniem panelu będzie wykład o grywalizacji, jako najnowszej, wciąż eksperymentalnej metodzie z dużym potencjałem zastosowania w edukacji menedżerskiej.

Uniwersytet Ekonomiczny

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz