Grunwald POZnań

Uwaga! Remont i jeden kierunek na Marcelińskiej

Frezowanie nawierzchni ulicy Marcelińskiej  Foto: ZDM

Wczoraj rozpoczął się remont ulicy Marcelińskiej. Prace prowadzone są na odcinku od ulicy Ostroroga do Przybyszewskiego. Drogowcy z Zakładu Robót Drogowych przystąpili do frezowania starej, zniszczonej nawierzchni.

Na czas trwania remontu  Marcelińskiej wprowadzona została nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Obowiązuje jeden kierunek ruchu – od ulicy Ostroroga do ulicy Przybyszewskiego. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km na godzinę. Kierowcy aut oraz autobusów MPK korzystają z objazdów ulicami: Przybyszewskiego, Grunwaldzką do Grochowskiej. Pojazdy o masie do 3,5 tony korzystać mogą z objazdów ulicami: Przybyszewskiego, Grunwaldzką oraz Ostroroga.

Frezowanie nawierzchni ulicy Marcelińskiej Foto: ZDM

Kierowcy jadący ulicą Szamotulską do ulicy Marcelińskiej mogą skręcić wyłącznie w lewo, zgodnie z obowiązującą, tymczasową organizacją ruchu. Jadący ulicą Przybyszewskiego nie mogą skręcić w ulicę Marcelińską. Jadący od ulicy Grunwaldzkiej mogą wykonać manewr zawracania na skrzyżowaniu Przybyszewskiego/ Marcelińska.

W trakcie prowadzenia prac związanych z układaniem nawierzchni bitumicznej wystąpić mogą czasowe wyłączenia z ruchu. Nie będzie wówczas możliwy wyjazd z ulic: Zbąszyńskiej, Wolsztyńskiej, Grodziskiej, Szamotulskiej na ulicę Marcelińską.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, prace drogowe powinny zakończyć się jeszcze w tym miesiącu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz