Zarząd Transportu Miejskiego informuje o problemach z wypożyczeniem roweru miejskiego zarówno w stacji jak i za pomocą aplikacji komórkowej.
Nextbike Polska, operator systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego, pracuje nad rozwiązaniem problemu związanego z funkcjonowaniem systemu. Użytkownicy mogą mieć w tej chwili kłopot m.in. z wypożyczeniem bicykla. Przywrócenie pełnej sprawności PRM przyewidywane jest na ok. godz. 20.00-21.00 – informuje Agnieszka Smogulecka, rzeczniczka ZTM


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)














Dodaj komentarz