POZnań

URZĄD MIASTA PONOWNIE NABIERA STUDENTÓW

dziewczyna  Foto: sxc

dziewczyna Foto: sxcTrwa 27 już nabór na staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Na chętnych czeka 65 wolnych miejsc w 28 wydziałach i biurach Urzędu. Rekrutacja trwać będzie do 2 listopada.

Program staży skierowany jest do studentów III,IV  i V roku (I/II SUM), studiów dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, szkoły państwowej lub prywatnej. Kolejnym warunkiem jest nauka na kierunku odpowiadającemu oczekiwaniom danego Wydziału lub Biura UMP.

Wykaz wydziałów i biur oraz internetowy formularz, dzięki któremu możesz zgłosić swój udział w programie staży znajdziesz TUTAJ.

W dotychczasowych 26 edycjach staży przyjęto ponad 18.200 zgłoszeń, a staże odbyło łącznie 1.700 studentów. Ponad 200 osób po ukończeniu stażu zostało zatrudnionych w poznańskim Urzędzie. Jest to zdaniem organizatorów naborudowodem na realizację jednego z celów programu staży studenckich, jakim jest przegląd potencjalnych kadr dla Urzędu Miasta Poznania.

Ze studentami, którzy zakwalifikują się na staż do wybranego wydziału czy biura Urzędu Miasta, zostaną podpisane umowy zlecenia. Podczas stażu studenci pracować będą 18 godzin w tygodniu, za co otrzymają wynagrodzenie stażowe. Przygoda z Urzędem zakończy się otrzymaniem zaświadczenia o odbyciu stażu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz