K U L T U R A

Urszula zagra w Eskulapie!

Urszula, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej, świętuje w tym roku dwudziestolecie wydania płyty Biała Droga. Podczas trasy koncertowej wystąpi również w kwietniu w poznańskim Eskulapie.

Urszula przez prawie 20 lat nie grała koncertów klubowych, więc poznańska publiczność może spodziewać się wyjątkowego występu artystki. Nie zabraknie największych przebojów, pojawi się również materiał z płyty “Biała Droga”, która została wydana 20 lat temu. W marcu ma ukazać się reedycja tego krążka, na którym dodane zostaną utwory, które nie znalazły się na pierwotnym albumie oraz dostaniemy również dodatki DVD.

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To ona jest autorką przebojów: “Rysa na szkle”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, “Koniek na biegunach”, czy „Malinowy król”. Na polskiej scenie muzycznej występuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty osiągają non stop złoto i platynę.

W ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania materiału na krążek “Biała Droga”, artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem.

Poznański koncert Urszuli odbędzie się w klubie Eskulap w sobotę 9 kwietnia o 20:00.

Urszula

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz