POZnań

Tyle słońca w całym mieście – sylwestrowa rozpiska

Sylwester 2012/2013 Plac Wolności  Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr Rychter

Nowy rok w Poznaniu witać będziemy pod hasłem “Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”. Ten i inne wielkie przeboje Anny Jantar usłyszymy podczas koncertu głównego w wykonaniu poznańskich artystów z różnych pokoleń, którzy zaprezentują je w nowych aranżacjach. Nad kształtem muzycznym przedsięwzięcia czuwa kompozytor i aranżer Jacek Piskorz, któremu w doborze artystów i repertuaru pomaga córka Piosenkarki, Natalia Kukulska.

Sylwester 2012/2013 Plac Wolności Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr RychterKoncert sylwestrowy rozpocznie się o godzinie 21:00 na placu Wolności występem DJ’skim. Następnie o godz. 22:00 zaprezentuje się Dominika Barabas wyłoniona do występu w ramach przeglądu zespołów, który poprzedził tegoroczną imprezę.

Dwuczęściowy koncert główny rozpocznie się o godz. 22:30. Piosenki Anny Jantar wykonają: Ania Rusowicz, Małgorzata Ostrowska, Halina Frąckowiak, Kasia Wilk, Kasia Rościńska, Dagmara i Martyna Melosik, Kasia Lins, Michał Sobierajski oraz band Jacka Piskorza.

Po uroczystym powitaniu Nowego Roku odbędzie się druga część koncertu i około 1:30 na scenie pojawi się ponownie DJ. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Natalia Kukulska, która wykona przygotowany na tę noc utwór swojej mamy oraz własne kompozycje. Tegoroczny Koncert sylwestrowy poprowadzą Jerzy Telesiński oraz Joanna Piłat-Kruk, dziennikarze Radia Złote Przeboje.

Sylwester 2012/2013 Plac Wolności Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr Rychter

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz