Lifestyle

Tweed Ride 2021 – zdjęcia

VII Tweed Ride - Szczęśliwa Siódemka 2021  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Kolejna, 7. edycja Tweed Ride odbyła się w sobotę w Poznaniu. Rowerzyści przebrani w eleganckie stylizacje przejechali ulicami miasta.

To był piękny pokaz stylu. Rowerzyści, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu pomimo drobnego deszczu nie kryli radości.

W tym roku rozpoczęcie trasy miało miejsce w Parku przy MDK nr 1. Uczestnicy przed startem odebrali numery konkursowe i tuż po 15:00 ruszyli trasą w kierunku Bałtyku do kawiarni Radość. Po drodze zatrzymali się na Placu Wolności, gdzie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

W przejeździe wzięli udział dorośli i dzieci. W pięknych przebraniach na tle miejskiej przestrzeni wzbudzali zainteresowanie przechodniów. Może za rok, będzie ich jeszcze więcej?

Przebrania poznańskich rowerzystów były nie tylko eleganckie, ale także i stylowe. Po zakończonym przejeździe odbyła się prezentacja strojów, a następnie wyłoniono zwycięzców przez jury. Organizatorzy zadbali, by nagrodzić najbardziej stylowych rowerzystów. Wybór był trudny, jednak jury doceniło dopracowanie, ciekawe detale, pomysłowość i charakter.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz