K U L T U R A

Trzeźwe Rejwy przed Teatrem Polskim

Teatr Polski - spacerownik teatralny  Foto: Piotr Bedliński / Instytut Teatralny

Trzeźwe Rejwy – nowa propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią muzykę, ruch i taniec. Wyzwólmy przyjemność wynikającą z doświadczania wspólnotowości, której podczas lockdownu tak bardzo każdemu brakowało! – nawołują animatorzy wydarzenia.

Opiekunką Trzeźwych Rejwów będzie Krystyna Lama Szydłowska – performerka, choreografka, tancerka. Lama będzie prowadzić wydarzenie w taki sposób, aby każdy znalazł swój własny organiczny ruch, w którym będzie czuł się wolny i nieskrępowany. Będzie również budować wspólnotę opartą na ruchu, rytmizacji i bliskości wyrażonej pozawerbalnie.

Trzeźwe Rejwy to okazja do posłuchania muzyki, potańczenia i świadomego doświadczania ciała – opowiada Krystyna Lama Szydłowska. – Pobudzamy endorfiny, uwalniając się przy tym od skutków codziennego stresu, oraz tworzymy świecki rytuał oczyszczenia poprzez wspólnotę doświadczania. Rejw to idealna okazja by się wyżyć, zmęczyć i świadomie doświadczyć samych siebie. By to osiągnąć, pragniemy zapewnić Wam bezpieczną i otwartą przestrzeń, aby wszyscy mogli poruszać się według własnych potrzeb.

Za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Mufot, entuzjasta hipnotycznego groove’u. Trzeźwe Rejwy będą się odbywać na świeżym powietrzu, w związku z czym organizatorzy zachęcają do zaopatrzenia się w ciepły ubiór (najlepiej warstwowy) oraz wygodne obuwie. Przed i po wydarzeniu udostępniona zostanie dla uczestników przebieralnia. W razie niesprzyjającej aury, wydarzenie przeniesione zostanie do wnętrza Teatru.

Trzeźwe Rejwy, 28 października 2021 godz. 18:00, czas trwania: 2 godz., Bilety: 10zł

Użyte w artykule zdjęcia: Piotr Bedliński / Instytut Teatralny

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz