Sport

Trener Osiedlowy AWF – dobrze wydane pieniądze z Budżetu Obywatelskiego

Trener Osiedlowy AWF  Foto: materiały prasowe

Wyjście do parku linowego, zawody lekkoatletyczne a także pokazowe z footballu amerykańskiego z zespołem „Kozły”, pływanie na Chwiałce, wycieczki rowerowe podchody to atrakcje Lata z Trenerem Osiedlowym AWF.

Trener Osiedlowy AWFLato w mieście dla Trenerów Osiedlowych AWF, jest bardzo pracowite, a dla prawie 5 tysięcy dzieciaków uczestniczących w zajęciach bardzo ciekawe. Na 30 boiskach rozlokowanych na terenie całego miasta młodzi ludzi poznają nowe dyscypliny sportu, gier i zabaw ruchowych ale przede wszystkim zdrowo i bezpiecznie spędzają czas.

W najbliższy poniedziałek do malowniczo położonego ośrodka AWF w Chycinie, wybierze się na pięciodniowy obóz sportowy pierwsza z dwóch grup dzieci uczestniczących w zajęciach.

Obecność na obozie to nagroda za wzorową postawę podczas zajęć czy największy postęp w zakresie kondycji fizycznej. Wszystko to jest zupełnie darmowe dla uczestników dzięki dofinansowaniu w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, które projekt, głosami mieszkańców miasta, otrzymał w 2015 roku – informuje Szymon Rakowski z Akademickiego Związku Sportowego.

Łącznie w czasie dwóch turnusów, nowe dyscypliny sportu, zasady zachowania nad wodą, gry terenowe czy podstawy kajakarstwa pozna przeszło 300 dzieciaków.

Zajęcia z Trenerem Osiedlowy AWF potrwają do końca roku.

Trener Osiedlowy - zajęcia dla dzieciaków

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz