POZnań

Trawka do wzięcia – to jak, pomożecie?

Trawka do wzięcia - to jak, pomożecie?  Foto: facebook.com/ckzamek

Oprócz doskonałej muzyki festiwal Ethno Port kojarzy się z trawnikiem, który w cudowny sposób wyrasta na zamkowym parkingu. Szkoda, że jest w tym miejscu tak zielono tylko podczas tego wydarzenia. Tym razem trawnik po zakończeniu imprezy trafi do zwierzaków z poznańskiego cologu.

Jak powszechnie wiadomo Ethno Port Poznan Festival 2016 w poznańskim Zamku to najlepszy festiwal world music na świecie – przekonują pracownicy Zoo – jest wspaniały także dlatego, że po festiwalu przekaże nam swój piękny trawnik sprzed Zamku!

Trawnik trafić ma do cologu, gdzie będzie służył jako podkład dla kucyków, osiołków i kózek. By cała operacja zwinięcia i przetransportowania trawki się udała pracownicy poznańskiego Zoo proszą chętnych o pomoc w całej tej operacji.

Jako poznaniacy nie możemy pozwolić, żeby cokolwiek się zmarnowało! – podkreślają – potrzebujemy Waszej pomocy, bo to bardzo ciężka fizyczna praca, jedna rolka ma ok 10 kg, musimy załadować je na nasze samochody i przewieźć do Starego i Nowego Zoo.

Zwijanie trawnika rozpocznie się oczywiście po zakończeniu festiwalu w poniedziałek 20 czerwca już o 7:00.  

Nagrodą dla pomocników będzie taka wycieczka z oprowadzaniem po zoo jakiej jeszcze do tej pory nie przeżył. Możecie dzwonić w tej sprawie: 512 820 077.

Trawka do wzięcia - to jak, pomożecie?

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz