POZnań

Tramwajowy wehikuł czasu! Testy nowej atrakcji turystycznej

Tramwaj Holandia Kaponiera 1993  Foto:

Poznań oglądany z pokładu zabytkowej bimby zawsze wydaje się bardziej interesujący, a gdy do tego dodamy ciekawe opowieści niecodziennych tramwajowych gości – to możemy otrzymać intrygującą wycieczkę – w czasie!

Przewodnicy z grupy  City Event Poznań przygotowali przejażdżkę po mieście z niecodziennymi pasażerami. Mieszko I, który poszuka wśród podróżnych osób, godnych uczestnictwa w wielkim chrzcie jego wojów, król Przemysł II zorganizuje konkurs, który wyłoni ptaka, godnego umieszczenia w polskim godle, zaś Ignacy Jan Paderewski zawezwie do walki – wszak powstanie wielkopolskie nie może się odbyć bez poznaniaków!

To nowy pomysł na zwiedzanie Poznania, dlatego przygotowaliśmy bezpłatne testowanie naszego tramwajowego wehikułu w czasie – mówi przewodnik Piotr Ozmina

Kto jeszcze wsiądzie do bimby będzie można przekonać się w najbliższy czwartek. Bimba startuje z przystanku Baltyk, o godzinie 18:00. Niestety wszystkie wejściówki szybko zostały rozdane. Ale jeżeli podróż spodoba się poznaniakom i turystom atrakcja na stałe zagości w ofercie poznańskich przewodników turystycznych.

Zabytkowe tramwaje na linii turystycznej

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz