Pasażerowie linii tramwajowych w okolicy Starego Browaru muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystkie bimby jadące od Strzeleckiej przez Królowej Jadwigi a dalej do Browaru stoją w korku.
Powodem utrudnień było zdarzenie na przystanku AWFu. Starszy mężczyzna wsiadając do tramwaju poślizgnął się i upadł. Do zdarzenia doszło około godziny 9:26.
W tej chwili trwa czekamy na karetkę – informuje MPK – stan pasażera jest nieznany.
Tramwaje wyjeżdżające ze Strzeleckiej są zablokowane.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz