Tie-break na korzyść Energetykgirls

Enea Energetyk Poznań - Nowy Dwór Mazowiecki 09.10.21  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Piąty set potrzebny był, żeby wyłonić zwycięzcę 3. kolejki I Ligii Siatkówki Kobiet między Energetykiem Poznań, a LOS Nowy Dwór Mazowiecki. Po trzech partiach bliżej końcowego zwycięstwa były zawodniczki z Mazowsza, prowadziły 2:1, ale poznanianki nie poddały się i wygrały dwa kolejne sety i odniosły drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Enea Energetyk Poznań – LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
(25:22, 25:17, 24:26, 25:22, 15:12)

MVP: Martyna Gorzkiewicz

Składy zespołów:
Energetyk: Gorzkiewicz (4), Plaga (20), Oktaba (14), Reiter (12), K. Laskowska, (11), Fojucik (11), Rafałko (libero) oraz W. Pisarska, Szczepuła (8), Niwald i D. Dąbrowska
LOS Nowy Dwór Mazowiecki: Ł. Laskowska (13), Jaworska (1), Filipek (12), Świętoń (11), M.Duda (15), Deptuch (15),  Balcerowicz (libero) oraz Jędrzejewska (3), A.Duda i Wołoszyn

Za tydzień, 15. października Enea Energetyk Poznań zagra mecz wyjazdowy z KS Częstochowianką. Kolejny domowy mecz odbędzie się w sobotę 23. października. W Poznaniu gościć będziemy Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak