POZnań

Termy Maltańskie na wakacje

Termy Maltańskie - zjeżdżalnie  Foto: Termy / materiały prasowe

Sezon wakacyjny to czas w którym Termy Maltańskie przygotowują dodatkowe atrakcje. Również tego lata nie zabraknie wielu interesujących propozycji, które przewidziane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedną z nich są darmowe zajęcia z Aqua Fitness.

Codziennie aż do 2 września na plaży zewnętrznej prowadzone będzie aż 6 zajęć. Przebywający na terenie Aquaparku konferansjerzy i animatorzy będą prowadzić liczne konkursy i animacje dla dzieci i dorosłych. Sporo atrakcji czeka na osoby, które lubią aktywnie wypoczywać – informuje Łukasz Kubiak z działu marketingu Term

W basenach zewnętrznych pojawią się aż dwa wodne tory przeszkód a w specjalnie przygotowanej Strefie Surfera będzie można sprawdzić swoje umiejętności na torze skimboardowym. Dodatkową atrakcją będą pokazy profesjonalnych zawodników, w tym aktualnego Mistrza Europy i Polski, w skimboardzie. Osoby, które będą chciałby ugasić pragnienie będą mogły nie tylko skorzystać z dwóch barów plażowych, ponieważ w okresie wakacyjnym został specjalnie przygotowany bar mobilny, w którym będzie można zakupić koktajle, zimne napoje oraz przekąski.

W pierwszych pięciu miesiącach 2018 roku kompleks odwiedziło ponad pół miliona osób. W samej strefie Aquapark liczba amatorów wodnej rozrywki wzrosła aż o 24 procent. Na początku czerwca Termy Maltańskie odwiedził sześciomilionowy klient. Od momentu pojawienia się pięciomilionowego klienta minęło dokładnie 369 dni.

Użyte w artykule zdjęcia: Termy / materiały prasowe, Tomasz Dworek

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz