Antoninek Miłostowo

Ten mężczyzna zaginął w okolicach Cmentarza Miłostowo

zaginiony Mykola Yakovinich  Foto:

Kilkudziesięciu policjantów szuka w okolicach Cmentarza Miłostowo starszego mężczyzny, który zaginął tutaj w niedzielę (1.11). Rodzina i policjanci proszę o pomoc w jego odnalezieniu. To 70-letni Mykola Yakovinich.

Mężczyzna oddalił się od swojej rodziny przed wejściem na Cmentarz Miłostowo od strony ul. Warszawskiej w niedzielę 1 listopada około godziny 11:00 – wyjaśniają poznańscy policjanci – prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź posiadają informację o miejscu jego przebywania.

Mykola Yakovinich to szczupły mężczyzna, który ma około 165 cm wzrostu i waży około 55 kg. Jest mocno zgarbiony. Ma siwe włosy i łysinę czołowa, oczy szare, twarz owalną, uszy małe, przylegające, nos średni, prosty, widoczne braki w uzębieniu.

W momencie zagubienia ubrany był w ciemnobrązową  kurtkę skórzaną z kapturem, jasne spodnie jeansowe, a na głowie miał szarą czapkę z daszkiem typu kaszkiet. Na nogach mi; czarne, skórzane wkładane buty. Nie ma przy sobie dokumentów, ani telefonu komórkowego.

Mężczyzna ma problemy z wypowiadaniem się, ma zaniki pamięci – podkreślają policjanci – zapytany powinien umieć podać swoje imię i nazwisko.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto, ul. Polanka 24, telefonicznie pod numerem 61 84 123 11 lub 997.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz