Aglomeracja

Ten mężczyzna stracił pamięć. Poszukujemy rodziny. Podaj dalej!

Mężczyzna nie wie jak się nazywa, skąd pochodzi ani jak się znalazł na dworcu. Był zdenerwowany i przestraszony. Zgłosił się do ochrony Dworca PKP w niedzielę około godziny 22:00. Ratownicy Medyczni zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Aktualizacja 11:50: Znamy już dane Pana. Wszelkie informacje zostaly już przekazane Policji. Powiem wam szczerze – pisze ratownik medyczny, nie spodziewałem się aż tak wielkiego odzewu ze strony społeczeństwa w tak krótkim czasie! JESTESCIE BOSCY I WIELCY!

Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu tego meżczyznyMężczyzna został przewieziony do szpitala przy ulicy 28 Czerwca nr 194 po godzinie 22:30 na dalsze badania diagnostyczne dotyczące jego stanu zdrowia. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które umożliwiłyby identyfikację jego tożsamości.

Rysopis: wiek około 75 lat, oczy niebieskie, wzrost około 175cm, włosy siwe oraz siwy zarost na twarzy. W chwili odnalezienia ubrany w czarno niebieską kurtkę marki Umbro i jeansowe niebieskie spodnie, na głowie czarna czapkę – kaszkiet.

Ubrany jest również w szaro oliwkowy sweter oraz szarą koszulę i czarne buty. Porusza się o kuli łokciowej z powodu bólu lewego biodra. Nosi również okulary jak i zegarek pozłacany marki “Perfect” oraz na lewej dłoni sygnet z “czarnym” kamieniem. Na szyi medalik z Maryją.

Na miejscu obecny był też patrol Policji, który podjął działania wyjaśniające. Ratownicy zdołali ustalić, że nie jest poszukiwany przez Fundacje Itaka.

Informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu tożsamość mężczyzny można przekazywać Policji telefonicznie,  dzwoniąc pod numer 997.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz