Lifestyle

Targi polskiej mody i designu

TUTU Miejska Dżungla w Starym Browarze  Foto:

Miłośników polskiego wzornictwa powinni odwiedzić Stary Browar. Przez dwa dni odbywać się tutaj będą targi polskiej mody i designu Miejska Dżungla.

Na deskach Atrium Starego Browaru zagości moda, design i rośliny. Jak w dżungli, tym razem miejskiej, będziemy mogli zapolować na oryginalne i dobre jakościowe ubrania made in Poland, autorską biżuterię, meble, a także zieleń do domów i ogrodów.

Rośliny, podobnie jak moda, służą wzbogacaniu codzienności w piękno, pozwalają nam czuć się lepiej, lepiej wypocząć, kolorową letnią modę wplatamy w piękną przyrodę – przekonuje Agata Królikowska, twórczyni butiku i targów TUTU Polscy Projektanci – a wokół wielki wybuch zieleni – warto ją zabrać ze sobą do swoich mieszkań i domów, a garderobę uzupełnić o nowości od polskich autorów.

Targi TUTU Polscy Projektanci wyróżnia przemyślany wybór wystawców i partnerów. Marki skupione wokół TUTU to dojrzałe modowe projekty o artystycznym charakterze i funkcjonalnej formie. Organizatorzy przy każdej edycji zaskakują klientów nowym motywem.

Tym razem obok stoisk z autorskimi ubraniami i dodatkami pojawią się lokalni specjaliści od flory – Zarośla oraz rodzinna marka ogrodnicza Strączkowscy.

TUTU Miejska Dżungla targi polskiej mody i designu odbędą się w Atrium Starego Browaru w piątek i sobotę (3 i 4 czerwca, w godzinach otwarcia centrum).

Podczas targów polskiej mody i designu wśród wystawców znajdą się TUTU Polscy Projektanci (a więc m.in. takie marki jak Risk made in Warsaw, Just Paul, Kopi i Agata Bieleń), A Little Glamour, Angaretchka, Bucle, Czajkowski, Dziuk, Fio, Magda Hasiak, Moma, Nowy Model, Odzieżowe Pole, Ogrodnictwo Strączkowscy, Siłą Rzeczy, Synthetic, Tytanowa Republika czy Zarośla.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz