Poznański szpital ortopedyczny imienia Wiktora Degi, w którym 18 stycznia doszło do awarii agregatów prądowych wstrzymano wszystkie planowe zabiegi.
Dym z pożaru kanałami wentylacyjnymi dostał się do bloku operacyjnego. Do końca miesiąca zabiegi nie zostaną wznowione. Szpital jest w trakcie informowania pacjentów o przesunięciu terminów operacji. Szkody spowodowane pożarem są cały czas szacowane. Szpital poza wstrzymanymi zabiegami pracuje normalnie. Prąd na oddziały dostarczają agregaty zastępcze.



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












Dodaj komentarz