Aglomeracja

Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami i z gwiazdami

Sylwestrowe, wystawne bale to teraz rzadkość. Jeśli się bawimy w tę szczególną noc to najczęściej w domach z przyjaciółmi lub klubach czy restauracjach. Część wybierze się na zabawę pod gwiazdami.

Ostatnio zapytaliśmy się was jak zamierzacie pożegnać kończący się rok i powitać nowy. Małą sondę przeprowadziliśmy na naszym profilu na twitterze @lepszyPOZNAN.

Jak spędzicie Sylwestra

Oto kilka propozycji spędzenia sylwestrowej nocy pod gwiazdami i z gwiazdami na scenie, jakie organizowane są w Metropolii Poznań.

Kostrzyn

Mieszkańcy by wspólnie powitać 2016 rok spotykają się tutaj na Rynku o godzinie 23:30. Imprezę poprowadzi DJ, a o północy odbędzie się pokaz fajerwerków.

Łopuchówko

Tutaj można liczyć na ognisko i łyk szampana. Będzie również gorący barszcz, kiełbaski do pieczenia na ognisku i domowe ciasto. Specjalną niespodziankę dla wszystkich gości przygotowała również sołtysowa.

Pobiedziska

Wspólne pożegnanie kończącego się 2015 roku odbędzie się na rynku i to tutaj odbędzie się podniebne widowisko. Chwilę po północy na pewno zrobi się tutaj jasno.

Efekty błyskowe, fontanny iskier i bomby fajerwerków złożą się na niezwykły pokaz pirotechniczny zsynchronizowany z muzyką – zapowiadają organizatorzy.

Poznań

Plac Wolności ma się tym razem zamienić w taneczny parkiet, na którym będziemy się bawić w rytm hitów w stylu swing. Wspólną zabawę zapoczątkuje Hania Stach przebojem Fever o godzinie 22:00. Towarzyszyć jej będzie 30-osobowy band Jacka Piskorza. Tego wieczoru wystąpią również Kuba Badach, Kasia Rościńska, Ewa Nawrot oraz Jarosław Krużołek. Gwiazdą tej sylwestrowej nocy będzie Maria Sadowska. W jej wykonaniu usłyszymy miedzy innymi takie utwory jak Cancion Del Mariachi, Satisfaction czy Sing Sing.

Na miejscu poznańskie food trucki oferować będą przekąski, burgery i zapiekanki przygotowane. Będą również dania kuchni wegańskiej. Sylwestrowa zabawa potrwa tu do godziny 2:00 w nocy.

Więcej o sylwestrowej zabawie na poznańskim Placu Wolności przeczytasz klikając tutaj.

Swarzędz

Tu sylwestrowa zabawa zostanie zorganizowana na terenie swarzędzkiego targowiska przy ul. Zamkowej. Imprezę rozpocznie koncert wokalistki Mikayla o godzinie 22:00, a po niej około 23:00 wystąpi Markus P.

Sylwester 2012/2013 Plac Wolności

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz