Stare Miasto

Św. Marcin – poprawianie tymczasowego

Sw. Marcin - objazdy  Foto: lepszyPOZNAN / TD

Tymczasowe oznakowania ruchu w różnych miejscach Poznania przysparza sporo problemów kierowcom. Tak jest między innymi w rejonie skrzyżowania Garbar z Kazimierza Wielkiego i Królowej Jadwigi. Tymczasowe oznakowanie spotkamy także w rejonie św. Marcina.

To ostatnie będzie odświeżane przez generalnego wykonawcę przebudowy ulicy św. Marcin przez cały ten weekend. Prace te nie powinny jednak zakłócić ruchu.

Przebieg prac został zaplanowany w sposób maksymalnie przyjazny użytkownikom okolicznych ulic i w związku z tym roboty będą prowadzone w godzinach nocnych z soboty na niedzielę (14/15.10.) oraz z niedzieli na poniedziałek 15/16.10.) – wyjaśnia Krzysztof Kaczanowski ze spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Podczas tych weekendowych prac odświeżane będą między innymi drogi rowerowe, pasy, linie poziome oraz poziome znaki drogowe.

Ekipy drogowców pojawią się zatem na ul. Ratajczaka na odcinku od ul. 27 Grudnia do ul. Taczaka, ul. 27 grudnia na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Gwarnej, całej ul. Kantaka, a także na św. Marcinie od Zamku do początku prac w okolicach ul. Gwarnej.

Użyte w artykule zdjęcia: ADS / UMP, lepszyPOZNAN / TD

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz