SUPER PUCHAR NIE DLA KOLEJORZA

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  Foto:

Lech Poznań - Jagiellonia BiałystokNiedzielny pojedynek o Super Puchar super niestety nie był. Kolejorz po nieciekawym meczu przegrał z Jagiellonią Białystok 1:0. Ani jedna ani druga drużyna nie zachwyciła grą. Niestety dla poznaniaków skuteczniejsi okazali się “goście” z Białegostoku.

W 84 minucie bramkę  dla Jagiellonii strzelił Tomasz Frankowski, który kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Na odrobienie strat nie wystarczyło czasu, choć doliczono 3 minuty, a Kolejorz miał dwie okazje na wyrównanie.

Mamy tylko nadzieję, że dzisiejszy wynik jest wynikiem oszczędzania sił przed środowym meczem ze Spartą Praga. Ten mecz rozgrywany będzie na stadionie przy Bułgarskiej.