DLA STUDENTA

Studia za free!

Ćwiczenia kształtujące AWFu pod pręgierzem - Poznań 23.05.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Ćwiczenia kształtujące AWFu pod pręgierzem - Poznań 23.05.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterRok darmowego życia w Poznaniu? Taka nagroda czeka na kogoś, kto chce studiować w naszym mieście i zrobi najciekawszy film o swoich zainteresowaniach.

Zależy nam by do Poznania przyciągnąć ludzi ambitnych, odważnych, gotowych zmierzyć się z nowymi wyzwaniamimówi Ryszard Grobelny, prezydent Miasta Poznania – tutaj studenci mogą rozwijać swoje pasje, wymieniać doświadczenia, a także korzystać z szerokiej oferty kulturalnej i sportowej.

To już kolejna odsłona konkursu promującego akademicki Poznań. Uczestnicy, chcący studiować w Pyrlandii muszą przygotować 30-sekundowy film, dokumentujący zainteresowania młodych ludzi. Oceniana będzie przede wszystkim czytelność i przejrzystość przekazu filmu, jego merytoryczną zawartość oraz umiejętność wykorzystania nowoczesnych technik multimedialnych.

Maturzysta, który zdaniem jury najlepiej wywiąże się z konkursowego zadania, otrzyma pakiet atrakcyjnych nagród. Jest o co walczyć! Wśród nagród jest między innymi opłacone na rok mieszkanie, sieciówka, czy wejściówki do poznańskich teatrów i restauracji.

Swoje filmy można zgłoszać tylko do 15 stycznia logując się tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz