K U L T U R A POZnań

Startuje lodowisko na Malcie

Lodowisko Malta  Foto: POSiR

Od najbliższej soboty 30 października Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na Lodowisko Malta. Pierwsze w tym roku kroki na tafli będzie można postawić już rano, a wieczorem tego samego dnia na poznaniaków czeka haloweenowe Ice Party. Najciekawiej przebrane osoby od godziny 19.00 mogą liczyć na miłe niespodzianki.

Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie Toru Regatowego Malta w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka. Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut).

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 9 zł za bilet normalny i 7 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (13 zł bilet normalny i 9 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 15 złotych (normalny) i 11 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Pełen cennik jest dostępny na stronie lodowiska https://posir.poznan.pl/obiekty/malta/lodowisko/cennik .

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

Ice Party – czyli zabawa na lodzie z didżejem to propozycja nie tylko na początek sezonu. Kolorowo oświetlona tafla i profesjonalnie dobrana muzyka będą czekały na poznaniaków w każdy piątek i sobotę od godz. 19.00.

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz