POZnań

Sportowe półkolonie

Akcja Lato - Półkoloniści przed Stadionem Miejskim  Foto: POSiR

Sześć turnusów multisportowych wypełnionych mnóstwem zabawy, aktywności fizycznej oraz wyprawami w ciekawe miejsca Poznania. Najmłodszym poznaniakom nuda podczas letnich miesięcy nie grozi. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji uruchomiły właśnie zapisy na półkolonie letnie.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji jak co roku stawiają na ruch, a to oznacza, że uczestnicy półkolonii, które wystartują już 5 lipca, będą mieli do dyspozycji znakomitą bazę sportowo-rekreacyjną. Nie zabraknie wodnych uciech na pływalni letniej, sportowych wyzwań pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Dzieciom czas urozmaicą także atrakcje pozasportowe takie jak wyjścia do kina, zoo, czy parku linowego.

Dzieci biorące udział w półkoloniach pozostają pod opieką instruktorów w godzinach od 7:30 do 16:30. Do udziału zapraszamy uczestników w wieku 7-13 lat. Bazą Akcji Lato jest Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego 36 (obok pływalni Chwiałka). Organizatorzy zapewniają drugie śniadanie, obiad oraz napoje, a także upominki dla uczestników.

Zapisy

Aby zapisać dziecko, wystarczy wypełnić kartę kwalifikacyjną (do pobrania na stronie internetowej posir.poznan.pl w zakładce Akcja Lato), a następnie przesłać jej skan na adres: polkolonie@posir.poznan.pl. Dokument można również dostarczyć osobiście do siedziby Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 (Śródka). Na stronie internetowej POSiR znajduje się także regulamin półkolonii i komplet niezbędnych informacji dla rodziców uczestników.

Udział w jednym turnusie półkolonii letnich to koszt 400 złotych dla osób rozliczających podatek dochodowy w Poznaniu. Dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania POSiR przewidziały promocyjną cenę 300 złotych. Pozostałe osoby zapłacą 550 złotych.

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz