POZnań

Spełniło się marzenie Kacpra

Spełniło się marzenie Kacpra  Foto: mat. prasowe

Kacper, podopieczny poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, spotkał się z prowadzącym telewizyjny program Zakup kontrolowany. Rozmowa i przejażdżka z ulubionym dziennikarzem było marzeniem nastolatka.

Wielką pasją 17-letniego Kacpra jest motoryzacja. Śledzi też program Zakup kontrolowany na TVN Turbo, a jego prowadzący jest jego idolem. Dzięki staraniom wolontariuszy fundacji udało się zorganizować spotkanie z Adamem Kornackim i spełnić marzenie Kacpra.

Mama marzyciela nasz przyjazd zachowała w tajemnicy i przygotowywała go do wspólnego wyjścia na zakupy, tymczasem do drzwi zadzwonił dzwonek, a Kacper otwierając je ujrzał przed sobą swojego idola – relacjonuje Mateusz Wilkosz, wolontariusz poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie – na jego twarzy było widać na początku szok i niedowierzanie, a za chwilę zachwyt i ogromna radość.

Spełniło się marzenie KacpraObaj mieli okazję podyskutować na temat motoryzacji, a znajomość parametrów poszczególnych aut, wiedza na temat poszczególnych marek i pamięć do poszczególnych odcinków programu Zakup Kontrolowany wzbudzała zachwyt dziennikarza.

Po rozmowie przyszedł jednak też czas na równie ważny punkt spotkania. Była to równie wymarzona przejażdżka super szybkim samochodem. Adam Kornacki przyjechał do Kacpra sportowym audi.

To był niezwykły dzień i sam Adam Kornacki również był zachwycony spotkaniem i wielokrotnie to podkreślał w jego trakcie – dodaje Mateusz Wilkosz – spotkał się z młodym chłopakiem, który o motoryzacji wiedział nadspodziewanie wiele i potrafił wyrażać swoje zdanie czasem również krytyczne.

Fundacja Mam Marzenie spełniła już marzenia ponad 6.900 dzieci i nastolatków. Było to możliwe wyłącznie dzięki ludziom o wielkich sercach. Nie udało by się to bez wolontariuszy, sponsorów, czy osobób, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, ale również gwiazdom wspierających marzycieli.

Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić stronę MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji – zachęca Mateusz Wilkosz.

Spełniło się marzenie Kacpra

Użyte w artykule zdjęcia: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz